See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdbiträdesutbildning 2025
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning mot yrket Vårdbiträde
Intern identifierare: Af-2024/0091 4113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Eskilstuna
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Gävle
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Skövde
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Värnamo
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Karlstad
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Katrineholm
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Västerås
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Malmö
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Mjölby med tillkommande orter Motala och Linköping
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Nässjö med tillkommande ort Jönköping
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Norrköping med tillkommande ort Finspång