2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av mat
Beskrivning: Daglig distribution av färdiglagad mat och tillbehör mellan kommunens produktionskök och mottagningskök inom Karlstads kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90563:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter