See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yrkesförare Buss 2024
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning till Yrkesförare Buss, ska inte ses som enkom en körkortsutbildning, tanken är att deltagaren ska utveckla kunskaper inom både körning samt bli en väl fungerande yrkesförare med allt vad det innebär.
Intern identifierare: Af-2023/0083 8745
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leveransområde Luleå
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leveransområde Gävle
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Leveransområde Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Leveransområde Eskilstuna
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Leveransområde Stockholm
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Leveransområde Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Leveransområde Växjö