757982-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och reparation av arbetsmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och reparation av arbetsmaskiner
BeskrivningUpphandlingen omfattar service och reparationen av arbetsmaskiner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPrisuppgift område Norr, Gislaved, Anderstorp och Hestra
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPrisuppgift område Söder, Smålandsstenar, Reftele, Burseryd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119675:Lot:2