2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukning till Rezum och Green Light
Beskrivning: Utrustningsspecifik förbrukning till Rezum och Green Light för behandling av godartad prostatahyperplasi (BPH)
Intern identifierare: RS 2024-04694
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000