2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för mäklartjänster
Beskrivning: Ramavtal avseende Mäklartjänster
Intern identifierare: SBN25.441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall varor och tjänster (1)
Intern identifierare: 1799369-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1: Villatomter och lägenheter
Intern identifierare: 1804746-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2: Industrifastigheter och kommersiella fastigheter
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1804747-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3: Jord- och skogsbruksfastigheter
Intern identifierare: 1804748-3