2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompletterande upphandling avseende Förband- och sårläkningsmaterial, kompressionsprodukter 2025
Beskrivning: Förband och avancerade sårvårdsprodukter och kompression.
Intern identifierare: RB2024-0473
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141100 Förbandsartiklar; clips, suturer och ligaturer, 33141110 Förbandsartiklar, 33141111 Klisterbandage, 33141112 Plåster, 33141113 Bandage, 33141114 Gasbinda, 33141119 Kompresser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kompletterande upphandling avseende Förband- och sårläkningsmaterial, kompressionsprodukter 2025