2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fasta och mobila operationsbord
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och leverans av fastmonterade och mobila operationsbord till Regionens tolv (12) st operationssalar i Karlskrona samt fem (5) st operationssalar i Karlshamn samt ett tillkommande ramavtal för successiva avrop av tillbehör under avtalsperioden, enligt beskrivning i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare: RB2025-0585
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192230 Operationsbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fasta och mobila operationsbord