See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder till Räddningstjänst
Beskrivning: Arbetskläder till Räddningstjänst, s.k. stationskläder, idrottskläder m.m. Upphandlingen avser inte s.k. larmställ för utryckning.
Intern identifierare: 1254/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriskt att besvara
Beskrivning: Arbetskläder till räddningstjänst.
Intern identifierare: 1733450-68496830a87297609bda01b6
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Valfritt att besvara (1)
Beskrivning: Arbetskläder till räddningstjänst
Intern identifierare: 1733487-68496830a87297609bda01b9
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Valfritt att besvara
Beskrivning: Arbetskläder för räddningstjänst
Intern identifierare: 1733451-68496830a87297609bda01ba