See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra kontorsmoduler
Beskrivning: Piteå Renhållning & Vatten avser anskaffa kontorsmoduler till anläggning inom Piteå kommun, detta avser enbart hyra, ej markberedning eller dylikt.
Intern identifierare: 5.2025.36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000