758295-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Servrar – Serverutrustning till Norrköpings Hamn AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelServerutrustning till Norrköpings Hamn AB
BeskrivningNorrköpings Hamn AB avser att i denna upphandling införskaffa serverutrustning inklusive lagring och switchar till sin verksamhet. I anbudet skall anges ett (1) totalpris för hård- och mjukvara, service och teknisk support under 5 år i enlighet med den tekniska kravspecifikationen. Installation av upphandlingsföremålet ingår ej i upphandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105551:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48822000 Datorservrar