2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ventilservice
Beskrivning: Ramavtal ventilservice
Intern identifierare: U-102-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del