2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bilpoolstjänst 2026
Beskrivning: Arbetsförmedlingen avser att upphandla bilpolstjänst för öppen och stängd bilpool.
Intern identifierare: Af-2025/0079 7784
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1770179-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1770177-1