2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil 2026
Beskrivning: Släckbil till Räddningstjänsten.
Intern identifierare: RN 2024/244
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
Ytterligare klassificering (cpv): 34144213 Brandbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Släckbil 2026