See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektorer till tandvården
Beskrivning: Region Värmland (regionen) genomför denna upphandling som avser ramavtal på diskdesinfektorer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101701:Lot:1