758604-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Pistmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPistmaskin
BeskrivningArvidsjaurs kommun inbjuder till anbudsgivning avseende pistmaskin. Omfattning framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114807:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34113200 Terrängfordon