See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm och digital tillsyn för särskilt boende
Beskrivning: Upphandlingen omfattar trygghetslarm och digital tillsyn på särskilda boenden i Hörby kommun.
Intern identifierare: ON 2024-103
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trygghetslarm och digital tillsyn för särskilt boende