2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infrysningsutrustningar
Beskrivning: Verksamheten producerar plasma för läkemedelstillverkning. Två infrysningsutrustningar ska köpas in och som ska uppfylla gällande regelverk för detta.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93318:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar