75898-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård utan inkvartering – Stöd för personer långt från arbetsmarknaden
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStöd för personer långt från arbetsmarknaden
BeskrivningStödinsatser för personer långt från arbetsmarknaden
Intern identifierareGya 1164/2025
Förfarandets viktigaste känneteckenReserverad upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312000 Socialvård utan inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000