759023-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lagerhantering – Lagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material
Beskrivning: Trafikverket är i behov av fyra (4) stycken konsulter för tillfällig resursförstärkning inom verksamhetsområdet Inköp och Logistik. Rollen är lagerhanterare. Omfattningen för uppdraget är 100% under uppdragstiden. Uppdraget tillhör Produktion Nässjö. Som Lagerhanterare på Trafikverket arbetar konsulten med lagerhantering från godsmottagning till utleverans av material i Trafikverkets anläggning/lokaler i Nässjö.
Intern identifierare: KOM-419396
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lagerhanterare, fyra (4) konsulter. Konsultstöd för leverans av TGM-material