759105-2023 - ResultatSverige-Öckerö: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisorstjänster
Referensnummer: KS 2023/86
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Öckerö kommun inbjuder anbudsgivare till att lämna anbud avseende Revistortjänster.
Upphandlingen avser Öckerö kommun och dess kommunala bolag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen