2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utemiljöskötsel Gävle kommun, Gavlegårdarna, Gavlefastigheter
Beskrivning: Anbud kan lämnas ett eller flera områden, upphandlingen är uppdelad i skötselområden
Intern identifierare: 50226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utemiljöskötsel Gävle kommun, Gavlegårdarna, Gavlefastigheter