2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicearbeten och mindre entreprenader - Taktäckning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar taktäckningar med exempelvis papp, gummiduk eller takpannor. Plåttak ingår ej i denna upphandling.
Intern identifierare: N050U25-82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44112500 Taktäckningsmaterial, 45261210 Takläggningsarbete, 45261900 Reparation och underhåll av tak, 45261910 Takreparation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Servicearbeten och mindre entreprenader - Taktäckning