2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för artroskopi
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av utrustningar för artroskopiska undersökningar (kompletta artroskopistaplar med tillhörande instrument och tillbehör) inklusive dokumentation, installation och utbildning, som beskrivet i denna upphandlingsdokumentation.
Intern identifierare: RB2025-0638
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33160000 Operationsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av utrustningar för artroskopiska undersökningar inklusive dokumentation, installation och utbildning, som beskrivet i denna upphandlingsdokumentation.
Intern identifierare: Utrustning för artroskopi