759310-2024 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Ärendehanteringssystem för ITSM och andra processflöden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÄrendehanteringssystem för ITSM och andra processflöden
BeskrivningAvser upphandling gällande ärendehanteringssystem för ITSM och andra processflöden till Malmö stads verksamheter.
Intern identifierareSN-2024-738
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelÄrendehanteringssystem för ITSM och andra process.