2. Förfarande
Förfarande
Titel: Borstsatser till sop- och blåsmaskiner
Beskrivning: Denna upphandling omfattar borstsatser av stål- och plastborst till sop –och blåsmaskiner som används för fälthållning på Försvarsmaktens flygplatser. Kravspecifikationen avser kompletta stål- och plastborstsatsser i duskform i utförandet kamborst.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121453:Lot:1