759349-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Växelflaksbil Mjölby
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäxelflaksbil Mjölby
BeskrivningInköp av 1 st fabriksny växelflaksbil inklusive lastväxlare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121444:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport