2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Intubering och tillbehör - PFAS och nyheter
Beskrivning: RFI, inför kommande upphandling av Intubering och tillbehör med avseende på PFAS samt nya- och uppgraderade produkter.
Intern identifierare: VF2023-00027
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning