2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform - Höglandet Gymnasie/Vuxenutbildning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lärplattform för Gymnasie/Vuxenskolan i Höglandskommunerna samt Höglandsförbundet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001