2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Färskt bröd och konditorivaror
Beskrivning: Färskt bröd och konditorivaror
Intern identifierare: RB2025-0648
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Livsmedel - Färskt bröd och konditorivaror