759485-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för biblioteksautomation – Sortering och Återlämningsautomat Bibliotek
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSortering och Återlämningsautomat Bibliotek
BeskrivningSortering och Återlämningsautomat till Bibliotek i Trollhättans Stad.
Intern identifierareKS 2024/965
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatoriska krav
BeskrivningÖvergripande frågor-ska besvaras av anbudsgivaren
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av en ny sorterings- och återlämningsmaskin till Stadsbiblioteket i Trollhättan.