759521-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Infrysningsutrustningar
Meddelande om resultat av projekttävling
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInfrysningsutrustningar
BeskrivningVerksamheten producerar plasma för läkemedelstillverkning. Två infrysningsutrustningar ska köpas in och som ska uppfylla gällande regelverk för detta.
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93318:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar