759550-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – För upprättande av vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för v648 GC-väg Laggarberg - Vävland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör upprättande av vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för v648 GC-väg Laggarberg - Vävland
BeskrivningPlanläggningsprocess + option förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad v648 GC-väg Laggarberg - Vävland
Intern identifierareKOM-414423
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningPlanläggningsprocess + förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad v648 GC-väg Laggarberg - Vävland
Intern identifierareFör upprättande av vägplan och option på förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för v648 GC-väg Laggarberg - Vävland