2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivenhet för Patientvärmning SLL511 2024
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar Drivenheter för patientvärmning. Upphandlingen är uppdelad i nedanstående två (2) produktområden: 1. Drivenheter för patientvärmning för användning i vårdmiljöer där låg ljudnivå är av stor vikt. 2. Drivenheter för patientvärmning för användning i vårdmiljöer där en något högre ljudnivå är acceptabel.
Intern identifierare: FSN 2024-0386
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande
Beskrivning: Ramavtal Drivenhet för patientvärmare
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produktkategori 1
Beskrivning: Drivenhet för patientvärmning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Produktkategori 2