759729-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vagnar – Transportvagn läkemedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransportvagn läkemedel
BeskrivningTransportvagn läkemedel.
Intern identifierareRS 2025-04745
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34911100 Vagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000