759844-2023 - ResultatSverige-Södertälje: Soptunnor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1113 Kärlskåp, rullcontainer och latrinkärl
Referensnummer: 23/89
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39224340 Soptunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för kärlskåp för avfallskärl, rullcontainer för elektronikavfall samt latrinkärl.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928480 Soptunnor och papperskorgar, 44613800 Avfallscontainrar, 44616200 Avfallstunnor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen