See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytande och komprimerad biogas 2025
Beskrivning: I enlighet med upphanldingsdokument.
Intern identifierare: UVA-2025-00155
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Flytande och komprimerad biogas
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokumenten.
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fasta leveranser
Beskrivning: I Enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1725368-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Rörliga/tillfälliga leveranser
Intern identifierare: 1725369-2