2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamhantering
Beskrivning: Ramavtal avseende omhändertagande av hygieniserat- och ohygieniserat slam åt Nynäshamns kommun och Haninge kommun. Upphandlingen uppdelad i två (2) delområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Nynäshamns kommun - Hygieniserat slam
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Haninge kommun - Ohygieniserat slam