See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare kontaktledning, högspänning och lågspänning för region Mellersta i Gävle
Beskrivning: Uppdraget består av följande: Konsultuppdrag gällande byggledning inom kontaktledning, högspänning och lågspänning.
Intern identifierare: KOM-418932
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare kontaktledning, högspänning och lågspänning för region Mellersta i Gävle