2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel grossist ramavtal
Beskrivning: Tierps kommun ska tillsammans med Östhammar, Heby, Älvkarleby och Knivsta upphandla ramavtal med grossist avseende livsmedel.
Intern identifierare: 2025-90
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000