2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spatial transcriptomics instrument and consumables
Beskrivning: Framework agreement for a spatial transcriptomics instrument with associated consumables.
Intern identifierare: SU-431-0082-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38434500 Biokemiska analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Spatial transcriptomics instrument and consumables