76028-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Göteborg - DIS Projektledare Järnväg: överlämning/mottagning Västlänken (6836)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGöteborg - DIS Projektledare Järnväg: överlämning/mottagning Västlänken (6836)
BeskrivningAvrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierareKOM-419746
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningProjektstöd byggnadsverk järnväg – (överlämning/mottagning Västlänken)
Intern identifierareGöteborg - DIS Projektledare Järnväg: överlämning/mottagning Västlänken (6836)