See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsanalys, handel- och kommersiell service på campus
Beskrivning: Upphandlingen avser affärsmässigt och strategiskt stöd vid genomförande av marknadsanalys med fokus på handel och kommersiell service i samband med campusutveckling.
Intern identifierare: 24/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Marknadsanalys, handel- och kommersiell service på campus,