See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster
Beskrivning: Detta ramavtalet avser att täcka beställarnas behov av tjänster inom lokalvård. Förutom löpande lokalvård kan det förekomma storstädning, extra uppdrag vid särskilda evenemang, fönsterputsning och andra relaterade tjänster.
Intern identifierare: 2024-094
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000