760376-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Personalförmedling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning IT-tekniker
Referensnummer: 23201
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanning av IT-tekniker via helpdesk/servicedesk och arbetsplatssupport.