2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsulttjänster för sociala medier
Beskrivning: Tullverket avser att upphandla en ramavtalsleverantör avseende konsulttjänster för sociala medier.
Intern identifierare: TV-2024-14759
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ramavtal avseende konsulttjänster för Sociala Medier
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Mängd: 900 arbetade timmar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring