760402-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad och BPU för Kontaktledningsbyte på Fagersta driftplats, Västmanlands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad och BPU för Kontaktledningsbyte på Fagersta driftplats, Västmanlands län
BeskrivningFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad och BPU för Kontaktledningsbyte på Fagersta driftplats, Västmanlands län
Intern identifierareKOM-417932
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFagersta Bg, ktl-byte, projektering
Intern identifierareFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad och BPU för Kontaktledningsbyte på Fagersta driftplats, Västmanlands län