760423-2025 - Planering
Sverige – Utrustning och tillbehör för obduktion och bårhus – RFI Kylfacksförvaring för avlidna på bårhus
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Kylfacksförvaring för avlidna på bårhus
BeskrivningKarolinska Universitetssjukhuset söker information om kylfacksförvaring för avlidna på bårhus.
Intern identifierareRFI 202521
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33900000 Utrustning och tillbehör för obduktion och bårhus
Ytterligare klassificering (cpv): 33940000 Utrustning och tillbehör för transport och förvaring av lik och kadaver