See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av containers
Beskrivning: Leverans av containers och reservdelar.
Intern identifierare: 2024/354-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: Anbudsgivaren ska kunna lämna en sanningsförsäkran.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Anbudsgivaren ges möjlighet att lämna in egenförsäkran.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Containers
Beskrivning: Inköp av containers.