2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd Operativa IT-miljön för Telekom
Beskrivning: V.g. inkom med offert/anbud för Konsultstöd för arbete med den Operativa IT-miljön för Telekom. Kontraktstid: 2026-02-09 - 2026-08-31.
Intern identifierare: KOM-419198
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Konsultstöd för arbete med den Operativa IT-miljön för Telekom.
Intern identifierare: Konsultstöd Operativa IT-miljön för Telekom